پارکت لمینت آرتا کلیک

فقط کافیست انگیزه و تلاش لازم برای حرکت کردن را داشته باشید و اندکی هم در زمینه ای که می خواهید در آن شروع به فعالیت کنید اطلاعات داشته باشید . همین کافیست تا بتوانید در شرکت تک دکور رشد کنید و مهارت های لازم برای رسیدن به اهدافتان را بدست بیاورید و پیشرفت کنید.

10

مشاغل مورد نیاز

25

تعداد کارمندان

شوروم آرتا کلیک
درباره تک دکور

درباره تک دکور

شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی تک دکور با حدود نیم قرن سابقه در زمینه ی پخش ، فروش و اجرای عمده محصولات تزیینات داخلی ساختمان های اداری و تجاری از پیشگامان این صنعت در کشور میباشد. مدیر این مجموعه سید امیر غریبیان لواسانی با ادامه ی راه پدری که از سالیان بسیار دور در این زمینه فعالیت داشته اند شرکت تک دکور را تاسیس و به اعتبار امروزه رساند.

شرکت تک دکور با سه شعبه فعال درزمینه‌ی پارکت، کفپوش، موکت، کاغذ دیواری، چمن مصنوعی، پرده و ابزارآلات آماده ارایه خدمات به همکاران، طراحان و مصرف کنندگان می باشد و همچنین بخش عمده ی شهرت و فعالیت اولیه ی این شرکت مربوط به فروش و اجرای محصولات دکوراسیون در غرفه های نمایشگاهی می باشد.

تک دکور در ابتدا شعبه ی اول خود را در خیابان پیروزی تاسیس کرد و این شعبه همچنان به عنوان قدیمی ترین فروشگاه در شرق تهران فعال است. در سال 1387 با افزایش تقاضا و تعدد درخواست های نماینگان، تک دکور با هدف گسترش بازار در قطب تزیینات داخلی تهران، خیابان سهروردی شعبه ی دوم خود را افتتاح نمود.

همزمان با فعالیت این دفتربا توجه به تعداد بالای نمایندگان ، همکاران و مصرف کنندگان در تهران و شهرستان ها و همچنین برای سرعت بخشیدن به ارایه خدمات و ارسال به موقع کالا این شرکت انباری ا ختصاصی با مساحتی حدود 3000 متر مربع در منطقه ی شورآباد تهران خریداری کرد.

با توجه به به روز بودن تک دکور و پیشرفت تکنولوژی در صنعت دکوراسیون و عدم وجود مجموعه ای کامل از برندهای لوکس و خاص جهت پاسخگویی به درخواست طراحان و مصرف کنندگان مشکل پسند اقدام به افتتاح مکانی برای عرضه و نمایش محصولات لوکس تزیینات داخلی کرد. در نتیجه شعبه ی سوم این شرکت در خیابان شریعتی با بکارگیری از زبده ترین کارشناسان فروش این شرکت در جهت ارایه محصولات خاص و لوکس راه اندازی گردید.

8 ویژگی کارمندان تک دکور

این یک فرصت شگفت انگیز

فرصت‌هایی برای اینکه رویاهای خودتان را در خانواده  تک دکور  بسازید.

متقاضیان گرامی توجه فرمایید تکمیل درخواست استخدام هیچ تعهدی برای این شرکت جهت استخدام ایجاد نمی کند.

در صورتی که متقاضی استخدام ، شرایط لازم جهت احراز شغل را داشته باشد ، شرکت ، جهت مصاحبه حضوری از وی دعوت به عمل خواهد آورد.

5/5 - (21 امتیاز)
اسکرول به بالا