پارکت لمینت آرتا کلیک

تعمیر و نصب لمینت آرتا

تعمیر و نصب لمینت آرتا

تعمیر و نصب لمینت آرتا چگونه است

روش تعمیر و نصب لمینت آرتا، مبحثی است که قصد داریم در این محتوا به آن بپردازیم. پارکت لمینت در واقع نوعی پارکت چوبی است که دارای روکش کاغذ دکوراتیو می‌باشد. این روکش کاغذی در طرح‌ها و مدل‌های گوناگون و متنوع در بازار و فروشگاه‌های معتبر وجود دارد. به طور کلی شرکت ما، این نوع لمینت را با بالاترین تنوع و بیشترین کیفیت در اختیار مشتریان و خریداران محترم قرار می‌دهد. به طور کلی برای نصب لمینت‌ها، باید اقداماتی صورت بگیرد. شرکت ما نصب لمینت را به بهترین شکل ممکن و با دقت بسیار بالا انجام می‌دهد. به هر دلیلی ممکن است لمینت‌ها، آسیب ببینند و یا خراب شوند. در این صورت لمینت آسیب دیده باید توسط یک تعمیرکار حرفه‌ای و با تجربه تعمیر شود. در ادامه این محتوا قصد داریم تا شما عزیزان را با روش تعمیر و نصب لمینت آرتا، بیشتر آشنا کنیم. لطفا با ما همراه باشید.

جهت نصب پارکت لمینت باید چه کارهایی انجام شود؟

به طور کلی قبل از آشنایی با روش تعمیر و نصب لمینت آرتا، باید اقداماتی صورت بگیرد. در واقع زیرسازی لمینت، یکی از مهم‌ترین و با اهمیت ترین مراحل قبل از نصب آن می‌باشد. با استفاده از یک زیرسازی با کیفیت، می‌توان از نفوذ رطوبت، حشره و غیره به لایه‌های زیر لمینت جلوگیری کرد. برای انجام این زیرسازی، باید مراحل و اقداماتی صورت بگیرد. در واقع اولین مرحله، زیرسازی کف و صاف کردن سطح کف است که با استفاده از موزاییک، سیمان و غیره انجام می‌شود.

در مرحله دوم باید از یک فوم عایق استفاده کرد. جهت نصب این نوع فوم، باید از خشک بودن کف مکان مورد نظر، اطمینان حاصل کرد. نصب این فوم به این صورت است که نصاب مجرب و حرفه‌ای شرکت ما، از یک فوم مقاوم برای عایق صدا، رطوبت، حشره و غیره استفاده می‌کند. نصاب حرفه‌ای، باید به این نکته توجه کند که بین فوم‌ها فاصله‌ای وجود نداشته باشد. پس از قرار گرفتن فوم عایق، باید تایل‌های لمینت بر روی آن نصب شود. در بخش‌های بعد با روش تعمیر و نصب لمینت آرتا بیشتر آشنا خواهیم شد.

چگونه پارکت لمینت را نصب می‌کنند؟

جهت نصب پارکت لمینت، باید از ابزارهای گوناگونی مانند رطوبت سنج، کاردک چوبی، کاتر، کف ساب پارکت و بتنی، متر، گیره نصب و غیره استفاده کرد. شرکت ما در واقع دارای نصاب‌های مجرب و حرفه‌ای می‌باشد که با استفاده از ابزارهای اصولی و مناسب، لمینت‌ها را به درستی نصب می‌کنند. به طور کلی اولین کاری که برای نصب لمینت مورد نیاز است، انتخاب درست و مناسب آن می‌باشد. گروه صنعتی آرتا ، اولین تولید کننده لمینت است و در واقع لمینت‌های بسیار با کیفیت را در اختیار خریداران قرار می‌دهد.

خواندن  لمینت آرتا کد 855

پس از انتخاب پارکت لمینت و خرید آن بهترین کار، نگهداری آن‌ها در محل نصب است. این روش باعث می‌شود تا لمینت‌ها با دمای محیط سازگار شوند و نصب آن‌ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. برای نصب لمینت اصولی، باید این کار از سمت چپ دیوار شروع شود. در این مرحله بدون نیاز به چسب، قسمت‌های نر و ماده به یکدیگر متصل می‌شوند. پس از اتصال تایل‌ها و یا نصب لمینت‌ها، بهتر است تا 24 ساعت بر روی آن‌ها وسیله‌ای قرار نگیرد.

تعمیر و نصب لمینت آرتا
بررسی عواملی که باعث آسیب دیدن لمینت میشود.

چه عواملی باعث خراب شدن لمینت می‌شود؟

به طور کلی جهت آشنایی با روش تعمیر و نصب لمینت آرتا، باید علت خراب شدن و یا آسیب دیدن لمینت‌ها را پیدا کرد. در واقع دلایل متعددی برای خراب شدن لمینت‌ها وجود دارد که با آن‌ها در این بخش آشنا خواهیم شد. زیرسازی غیر اصولی، عدم نصب درست توسط نصاب‌های بی تجربه، حرارت و گرمای بسیار زیاد، رطوبت شدید، بی کیفیت بودن محصول و یا لمینت، آسیب و خراش سطحی به لمینت، قرار گرفتن مواد چسباننده روی پارکت لمینت، نظافت اشتباه و استفاده از شوینده‌های نامناسب و غیره از جمله عواملی است که سبب خراب شدن پارکت لمینت و آسیب دیدن آن خواهد شد.

تعمیر و نصب لمینت آرتا چگونه و به چه صورت انجام می‌شود؟

در واقع پس از مشخص شدن علت خرابی پارکت لمینت، باید به تعمیر لمینت پرداخت. گروه صنعتی آرتا دارای یک تیم مجرب و با سابقه در زمینه تولید، نصب و تعمیر لمینت است. به طور کلی هر نوع آسیب لمینت، نیاز به تعمیر مخصوص دارد. در صورت خراش لمینت، ابتدا باید سطح آن تمیز شود و سپس خراشیدگی و برآمدگی به وسیله سمباده، از روی آن برداشته شود. با استفاده از سمباده، سطح لمینت صاف می‌شود. در مرحله بعد، باید از لاک لمینت جهت ترمیم آن استفاده کرد. در مرحله نهایی پس از خشک شدن لاک، به وسیله حوله و آب گرم سطح مورد نظر تمیز می‌شود. در صورت نیاز به تعویض نیز آرتا کلیک با استفاده از حجم بالای دپوی پارکت لمینت آرتا کلیک ، لمینت‌های آسیب دیده را خارج کرده و لمینت مناسب و سالم را جایگزین آن‌ها می‌کند. به همین منظور تعمیر و یا تعویض لمینت آرتا توسط نصابان حرفه ای شرکت آرتا کلیک ، به درستی انجام می‌شود.

5/5 - (4 امتیاز)

2 در مورد “تعمیر و نصب لمینت آرتا”

  1. محمد اقبالی

    تعمیر و نصب لمینت آرتا به چصورت انجام میشود و آیا قابل انجام شدن میباشد؟

    1. سلام، در واقع پس از مشخص شدن علت خرابی پارکت لمینت، باید به تعمیر لمینت پرداخت. گروه صنعتی آرتا دارای یک تیم مجرب و با سابقه در زمینه تولید، نصب و تعمیر لمینت است. به طور کلی هر نوع آسیب لمینت، نیاز به تعمیر مخصوص دارد.
      با تشکر ARTACLIC.COM

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا