پارکت لمینت آرتا کلیک

ضمانت نامه پارکت آرتا

ضمانت نامه پارکت آرتا

آنچه که باید در مورد ضمانت نامه پارکت آرتا بدانیم

درباره ضمانت نامه پارکت آرتا

ضمانت نامه پارکت آرتا به مباحثی در مورد گارانتی محصولی به نام پارکت آرتا اشاره دارد. این گارانتی دارای یکسری مندرجات و قوانینی است، که بایستی خریداران با آنها آشنا باشند. در واقع ضمانت نامه پارکت آرتا با گارانتی 10 ساله این محصول به مشتریان تضمین قابل قبولی از خرید این محصول را ارائه می دهد. البته اگر این نوع پارکت برای کاربرد های اداری و تجاری بخواهد استفاده شود، فقط شامل ضمانت نامه 5 ساله می گردد.

اعتبار ضمانت نامه پارکت آرتا منوط بر ارائه اسناد و مدارک قانونی بعد از خرید است. البته مواردی نیز می باشند، که جزء این گارانتی به حساب نمی آیند. مواردی همچون؛

 • اتصالات معیوب اولیه این محصول در محل ابتدایی آن.
 • خسارات وارد شده از جابجایی نادرست و غیراصولی در وضعیتی که ناهمواری مکانی نیز هنگام نصب اولیه وجود دارد.
 • خدشه دار شدن محصول، ایجاد بریدگی در سطح آن یا ضربه خوردن و سایش بر اثر اجسام سنگین نیز می توانند مواردی باشند که ضمانت نامه پارکت آرتا شامل آنها نمی گردد. در نهایت در صورت بروز هر یک از این موارد، دیگر سرویس های انجام شده برای این محصول از زیرشاخه و حوزه گارانتی و ضمانت نامه این محصول بیرون می باشند.

در نگهداری این محصول نیز موارد و شرایطی را بایستی مورد نظر قرار داد، تا به ضمانت نامه پارکت آرتا خللی وارد نگردد.

 • نگهداری صحیح این محصول
 • تمیز نمودن اصولی این نوع پارکت
 • تردد تعریف شده برای آن
 • پاکسازی با مواد فاقد اسیدی و شیمیایی
 • نریختن آب و مواد چرب بر روی آن

و در نهایت رعایت هر گونه اقدامات احتیاطی لازم جهت مراقبت هر چه بیشتر پارکت آرتا از اساس ضمانت نامه پارکت آرتا می باشند.

گارانتی پارکت آرتا کلیک
گارانتی پارکت آرتا کلیک

سایر گفتنی های ضمانت نامه پارکت آرتا

ضمانت نامه پارکت آرتا تضمین می کند که پارکت آرتا از ترکیبات مطلوبی تشکیل شده است. در واقع از امتیازات مهم این پارکت مقاومت در فرسایش، رنگ پریدگی، ایجاد لک و هر گونه آسیب دیگر است. این محصول براساس استاندارد اروپایی EN133291685 طراحی و تولید گشته است.

همچنین از پارکت آرتا در محیط های خصوصی و عمومی استفاده می شود. در نهایت استفاده از این نوع پارکت در مکان های خصوصی پر رفت و آمد و مجامع عمومی با فرسودگی متوسط مرسوم است. انسجام و استحکام این برند از پارکت زبانزد همگان می باشد. شما می توانید با مطالعه کامل بندهای ضمانت نامه پارکت آرتا به تمامی تسهیلات و مزایای این نوع پارکت واقف گردید.

خواندن  نمایندگی پارکت لمینت آرتا
سخن آخر اینکه

ضمانت نامه پارکت آرتا به دلیل وجود انواع متنوعی از این محصول در بازار از جمله نوع چینی و ترکیه ای تصمیم گرفته تمام اصول لازم جهت نصب و نگهداری این محصول را پس از نصب آن به همه مشتریان عرضه نماید. در واقع با نمایندگی های متعددی که در کلیه نقاط مختلف کشور و به ویژه کلان شهرها هستند، می توان تمامی این نکات را به درستی رعایت نمود. در نتیجه پیاده سازی اصولی دستورالعمل ها و شرایط ضمانت نامه پاکت آرتا مسئله ای است، که امروزه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

در نهایت مشتریان بایستی پس از خرید از طریق یکی از شعب مختلف این نمایندگی های پس از فروش نسخه ضمانت نامه پارکت آرتا که مخصوص مشتریان است، را تقاضا نموده و آن را پر نمایند.

فرسایش در این پارکت با ظرافتی که دارد، دور از انتظار است. همچنین این پارکت دارای موادی مقاوم در مقابل رنگ پریدگی می باشد. در واقع ضمانت نامه پارکت آرتا به نوعی کاربردهای متنوع این محصول و نقاط قوتی که دارد، را در بند بند مندرجات خود داراست. در نهایت شما در همان ابتدای امر با پر کردن بندهای این ضمانت نامه به نقاط قوت این نوع پارکت نیز پی خواهید برد.

بنابراین جهت مصارف مورد نظر خود بهتر است ابتدا ضمانت نامه پارکت آرتا را به طور کامل مطالعه نمود و در حفظ و مراقبت آن تمام تلاش خود را نمود.

5/5 - (13 امتیاز)

2 در مورد “ضمانت نامه پارکت آرتا”

 1. امین اسکافی

  سلام وقت بخیر ، بدلیل نوسانات قیمت من از الان لمینت آرتا تهییه کردم و میخواستم بعد از عید لمینت ها نصب بشن ولی وقتی درخواست برگه گارانتی کردم فروشنده یکی از نمایندگی های شما گفتن که بعد از نصب کار بازدید میشه و از آن تاریخ برگه صادر میشه میخواستم بدونم حرف ایشون چقدر صحت دارد ، آیا تا قبل از نصب لمینت آرتا برگه گارانتی نمیدید؟

  1. سلام، با کمال احترام حرف ایشون صد در صد صحیح میباشد و برگه ضمانت نامه در صورت نصب توسط نصابان مورد تایید شرکت و یا پس از اتمام کار و تایید نهایی فروشنده جنس صادر میشود.
   با تشکر ARTACLIC.COM

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا